top of page
LOGO sON.png

Firmamız

Ahşap ve çelik uygulamalarında 20 yıllık sektörel tecrübesiyle tiny house sektöründe faaliyetine devam etmektedir. Deneyimli eleman ve bilgi birikimi ile kısa zamanda sektörün aranılan ve tercih edilen bir firma olma özelliğini elde etmiştir.


Deha Tinyhose Deneyimli teknik elemanları ile kendi bünyesinde mobil ev, tekerlekli küçük ev ve tiny house sistemleri tasarım -uygulama satış ve kurulum montajını gerçekleştirmektedir.

Konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sipariş alınan tiny house modellerinin teslimatı konusunda da zamanında teslimat yapmayı kendisine prensip haline getirmiştir. Kendisine özgü teknik ve deneyimli kadrosu ile emin adımlarla yürümeye ve müşterilere en azami şekilde hizmet vermeyi kendisine vazgeçilmez bir yol olarak kabul etmiştir ve bu doğrultuda yoluna devam ederek müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

 

Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında Tiny house modelleri yaz aylarında ortamın serin olmasını ve kış aylarında ise sıcak olmasını sağlar. Bu sayede kaliteli tiny house mobil evi ömür boyu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır sunulmaktadır.

7.png
colorful+trailer+house+Tiny+House_Veldkamp+container+dining+gazebo+Strapped+deha 5.png
colorful+trailer+house+Tiny+House_Veldkamp+container+dining+gazebo+Strapped+deha 5.png

Deha Tinyhouse olarak size minimalist bir yaşam alanı sunmak için kalabalık ve fazladan yer kaplayan ne varsa sizin yerinize hepsini minimuma indirdik.

Bugüne kadar ki ürettiğimiz en iyi Deha modellerini size sunmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla almak istiyorsunuz. Bizden satın alacağınız ve minik evlerimize ödediğiniz tutarın karşılığını fazlasıyla size sunabilmek için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Deha Tinyhouse olarak; İyi bir başlangıç her zaman fazlasını sunar. “Nefes Alsn küçük evler.” sloganımız ile herkesi bu deneyimi yaşamaya, davet ediyoruz.

Deha Tinyhouse olarak;daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor. Hedefimiz sektöründe güvenilir ve tercih edilen bir firma olarak yüksek kalitedeki ürünleri ile müşterilerine cevap vermektedir.

Misyonumuz insanların tiny house mobil küçük ev ihtiyaçlarını karşılamak, hızlı, kusursuz, kaliteli, estetik ve yalıtımlı yapılar üretmek. Vizyonumuz dünyada tiny house sektöründe aranan bir marka olmak, çağdaş yapı sistemleri geliştirmek ve uygulamak. Pazar payımızı arttırmak, müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktır. Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı ofisimize gelerek atın.

colorful+trailer+house+Tiny+House_Veldkamp+container+dining+gazebo+Strapped+deha 1 logo 2e
bottom of page